Bathroom Cleanerss

at , Manhattan, 10007 United States

kush o kunder shko ankonu komun.


Bathroom Cleanerss

Manhattan , NY 10007
United States
Contact Phone
P: ---
Website
-

Description

E thirrni 1000 vet per me mbyll ket faqe po redi-t sja nin se ju han tetonve me ni kafshat fundit kush o prej qyteti e kush prej katundit. PAQE PAQE HIQUNI PREJ SHTETIT KREJT PDK

How To Get to Bathroom Cleanerss

JU NGREHI ZHAG KUSH PERDOR FJAL FYSE

General Info

Fuckkk Inat GG PAQE PAQE HIQUNI QAFIRA

Company Rating

275 FB users likes Bathroom Cleanerss, set it to 60 position in Likes Rating for New York, New York in Organization category

Atifete Jahjaga! A i keni ditur këto për Presidenten e Zarfit ?! 1.Një ditë pasi që kosovarët ia dëgjuan emrin për herë të parë, ajo u betua si Presidente e Kosovës. 2.Nuk zgjidhi asnjë problem në këtë vend. 3. Më 7 prill, ajo u betua në Parlament si Presidentja e parë në historinë e shqiptarëve, duke marrë me lehtësi votat - jo vetëm të PDK’së, LDK’së dhe AKR’së - por edhe ato të AAK’së. 4.Në ditët e para, askush nuk e tha asnjë fjalë të keqe për të. Thjesht dhe vetëm për shkak se askush nuk e kishte dëgjuar emrin e saj 5.Më vonë, doli që ajo kishte në shtëpi një diplomë të paligjshme universiteti, derisa tash mësohen edhe detaje të tjera nga jeta e saj. 6.Presidentja e Kosovës nuk është e martuar ligjërisht me Astrit Kuçin, megjithëse ky njeri gëzon ato pak privilegje që i njihen “Zonjës së Parë të Shtetit”. 7.Prej 100 deputetëve të pranishëm, 80 votuan për Jahjagën dhe 10 votuan për kundërkandidaten e saj nga AKR’ja, Suzanë Novoberdaliu. 8. Ndoshta është Presidentja e vetme që nuk i uron popullit 95% musliman festën e bajramit por i uron dhe merrë pjesë në manifestimet krishtere qofshin ato edhe në mesnatë!

Published on 2012-01-17 20:22:17 GMT

̶C̶̶h̶̶r̶̶i̶̶s̶̶t̶̶m̶̶a̶̶s̶ ( No) I'm muslim ♥ (Yes)

Published on 2011-12-25 09:10:55 GMT

une mendoj se duhet me i ba 50000 fansa meniher

Published on 2011-11-29 18:04:40 GMT

Allahu xh.sh kabull Namazin e Xhumas.

Published on 2013-10-25 00:37:45 GMT

Hallall na koft kejtve kena bo edhe presidente.. E mir e "meqeme" shum, me emrin Afitete.. E don demokracin me miniq edhe tuifar setre.. Ka qef me na bo shtetin me njo 200 mij sekte.. Tha ky o shtet laik..a n'fakt se din as qa pi bjen.. Na kem Zot mi kry, ti e ki veq zarfin n'men.. E ti pom fol per drejta edukative shoqrore.. Kallxom a po ta ban ftyra!!! qe po mi qet motrat prej shkolle?..

Published on 2013-10-24 22:32:18 GMT

A don kush admin.

Published on 2013-10-24 18:00:44 GMT

SOT DOT SJELLIM NJE VIDEO SHUM TE NXEHTE.

Published on 2013-10-24 11:30:22 GMT

Aishja, bashkëshortja e Muhamedit, alejhi selam, ka thënë: “O i Dërguar i Allahut, nëse e përjetoj Natën e Kadrit, çfarë duaje të them?- Ai tha: “Thuaj “Allahume ineke Afu-un Kerimun tuhibul afue fe afu an-ni (Zoti im! Ti je Falës, Bujar, e do faljen, ndaj më fal mua! ” Tirmidhiu; 3515.

Published on 2012-08-15 01:13:24 GMT

STOP - STOP - STOP , Civilizim qe gruaja ta udheheq Kosoven. Pse a nuk kish mujt ni mashkull me mir me e udheheq.

Published on 2012-05-19 09:04:54 GMT

In Sha Allah, sonte do tua sjellim nje video, qe presidentja flet kunder mbuleses ne shkolla, dhe reagimin e shum hoxhallarve.

Published on 2013-10-25 14:44:58 GMT

Zdi qa i ka gjet popullin qitash me like na qkoqen...

Published on 2014-10-17 15:39:18 GMT

HOGJ ''Ahmed Kalaja'' Atifete Jahjaga turpi i profesionit te policit . Ne lidhje me deklarimet e A J presidentes se Kosoves ne raport me shamine do te beja vetem nje koment ; '' Ju jeni turpi i profesionit te policit qe mund te kete marre ndonje here pozicion si ky per te qene bareshe e nje populli me 98% musliman. Turpove veten dhe Ameriken qe te solli si qershi ne maje te tortes, se edhe ata ta dinin qe je kaq ekstremiste sdo te te kishin zgjedhur kurre. Sillesh me popullin tend me keq se serbet me muslimanet e Presheves, pf sa turp." . Shpresoj qe ky mesazh ti shkoje ne vesh ''turpit'' te profersionit . #LIMANCIA

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->