Pa Xhelozi Ska Dashuri

at , London, 123456 United Kingdom


Pa Xhelozi Ska Dashuri

London 123456
United Kingdom
Contact Phone
P: 0685956527
Website

Specialities

Price category
$$$$ (50+)

Company Rating

23 Facebook users were in Pa Xhelozi Ska Dashuri. It's a 86 position in Popularity Rating for companies in Arts/entertainment/nightlife category in London, United Kingdom

4263 FB users likes Pa Xhelozi Ska Dashuri, set it to 48 position in Likes Rating for London, United Kingdom in Arts/entertainment/nightlife category

mgjes gjumasha nrgruni se lat nam ore klb ne vszhdim

Published on 2015-07-29 09:59:54 GMT

Nje vajz e gjeti fatin e jetes dhe pas 2 vite u martuan kur u maq tuan nusja i thot familjes te djalit un kum ardh ama ju nuk keni nevoj mi ndryshu zakonet vjerra i tha po qfar zakone je tu than. Nusja ja kthen po kush ka fshi let fshin kush ka la let lan kush ka gatu let gatun skini nevoj sen me ndryshu........ Hahahahagagagagagahahahaha. Hahaha. Gagaga.........

Published on 2015-07-18 21:36:25 GMT

Shum larg je ti <3

Published on 2015-07-18 21:28:50 GMT

E di qe jam shum gabim qe jam ne gjendje qdo gje te bej per ty por kam nje ndjen te madhe per ty ne brendesi ti je ngulur me ne <3 time i ke ve rrenjet dhe ato rrenje ddo te keputen vetem ateher kur do te vdes.............

Published on 2015-07-14 22:36:30 GMT

Esht me mir qe njerzeve te mos ja tregosh te gjitha plaget sepse nje dit do te godasin ne piken me te dobet.......!.......

Published on 2015-07-14 22:27:08 GMT

Do te vi koha kur do te me pergjerohesh tete fali por ateher do te jet shum von

Published on 2015-07-13 23:15:54 GMT

Bllabllablla

Published on 2015-07-13 22:36:00 GMT

Aadjgjadmjakagatndajgptwmaj.gjmwda.gjmdaj.gpjadmwagtjmwDATJMDWTJMDPG.JTWMDJG.AJDMG.AJDNJH.BJG,JAJTG.A.AD,JAJTJAWMDPG.JTADMW.AJDM.AJD.DAJDMWAJDM.AJDMWgtj mwg.ajtdmw.ajtmwG.JATMDG.AJDMG.AJDMW.....................ai:cfar je duke ber. Ajo:po e shpreh dashurin per ty.ai:si e shpre keshtu nuk kuptoj asgje.ajo :e shpreh sikur ti as un nuk kuptoj asgjee qfar thua ti.

Published on 2015-07-13 22:34:37 GMT

Isha merzitur më nga jeta pyesja veten qfar bera un qe allahu ma ktheu keshtu dhe nje ze nga brenda me tha qe keto jan sprova te allahut xh.sh

Published on 2015-07-13 21:42:56 GMT

Krejt keni hub bre :'( :'( :'( . . . . .0. .0. .0. .. . . . . .0. . .0. .0. .0. . . , . . .0. :@ :( :( :0 :( :( :(

Published on 2015-07-04 14:54:29 GMT

Nderkoh hedh sts 20 vjecarja : Sot mora puthjen e par . Kur vec kur hyn e komenton 12 vjecarja :Hahahahahahahahaha sa mbrapa bote je ............

Published on 2015-07-04 04:12:38 GMT

Te luajm 1 loj. . .0. . . Loja esht vazat te etiketoj shokun me te ngusht ose te dashurin dhe djemt shoqen me te ngusht ose dashnoren dhe te tregoni nje kujtim te bukur :) . .. . . . . .0.g.0. . .0. .0. .

Published on 2015-07-03 22:27:19 GMT

Kush deshiron te luaj nje loj le tia fus nje like

Published on 2015-07-02 22:34:51 GMT

E di sa mall kam un per ty e di?

Published on 2015-07-02 22:23:34 GMT

Kur te pash per her te par pyeja vetenkush esht ky kurse tani pyes veten pse të fola un ty

Published on 2015-07-02 22:22:11 GMT

2 shkronja me ni lis me ni zemer <3 midis kurr su banen bashk ...........,.

Published on 2015-07-02 22:08:31 GMT

Dashnin e zemres me nuk e kam per ty kam jetu per ty pikon loti askent sikur mu mos e sprovot zoti

Published on 2015-07-02 22:06:06 GMT

Mund te me tregoj dikush diqka per hajmalia si p.sh qfar jan apo diqka tjeter???