Pak Nga Te Gjitha

at , New York, 123 United States


Pak Nga Te Gjitha

New York , NY 123
United States
Contact Phone
P: ---
Website
-

Description

Company Rating

6 Facebook users were in Pak Nga Te Gjitha. It's a 1379 position in Popularity Rating for companies in Local business category in New York, New York

275281 FB users likes Pak Nga Te Gjitha, set it to 5 position in Likes Rating for New York, New York in Local business category

Piiiiiiiip, piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip....i bie telefonit cupes. Cupa e hap. - H moj bij cu bere, i kemi bere te gjitha gati ne me mamin dhe motren e vogel do vish ti? - Uaaa ore babi... - H moj bij se ka babi 2 muaj pa te pare me jan thar syte, - Po ja o ba ti e di une mesoj... - Te keqen babi mesimeve te tua h kur do vish? - Nuk vi dot o ba, se kam per te mesuar shume se kemi provime pas dy javesh. - Po cu kellet dreqin provime moj bij eja ne shtepi se eshte viti i ri. - Jo o ba jo s'mundem ca viti i ri aman , ne vit t ri kemi perdit por do mesoj une se kam shume per te mesuar. - Mire zemra babit meso dhe na bej krenare ska gje do e bejm si do e bejm pa ty vitin e ri.Te puthim fort... "Nderkoh nje bised 3 dite para vitit te ri mes babait dhe nje konviktoreje."

Published on 2015-01-05 18:24:52 GMT

ยท Ai i theu zemren. Ajo i theu play-stationin. Kush mendoni se qau me shum???

Published on 2015-01-04 19:22:51 GMT

Kur bojn muhabet 2 gra. -Gjith lagjen e ze lemza.